Loader

Niezapomniane

Wesela i przyjęcia okolicznościowe

Wesela

Zaciszna lokalizacja HOT_elarni, niezwykła atmosfera i wykwintna kuchnia, jaką oferuje restauracja TASTE_it, to atuty, dzięki którym organizowane u nas przyjęcia okolicznościowe dostarczają tak niezwykłych wrażeń.

Naszą specjalnością są wesela pod Poznaniem, ale w stylowych i pięknych wnętrzach naszej restauracji z powodzeniem organizujemy także eleganckie bankiety, jubileusze, zloty i wszelkiego rodzaju rodzinne uroczystości.

Organizując przyjęcie weselne, przykładamy się, aby było ono ucieleśnieniem marzeń Młodej Pary. Zdając sobie sprawę, że w tak ważnym dniu istotny jest każdy drobiazg, dbamy starannie o każdy detal. Pomagamy w dostosowaniu menu do oczekiwań, aranżacji dekoracji sali, zorganizowaniu oprawy artystycznej i florystycznej, budowaniu podniosłej i wyjątkowej atmosfery. Dbamy o pozytywne wrażenia od przyjazdu, aż do pożegnania ostatnich Gości.

Zapraszamy do kontaktu san@hotelarnia.pl

Sandra Saturniewicz

+48 883 314 106

Catering

HOT_catering jest rozwinięciem kulinarnej oferty Restauracji TASTE_it. Dzięki naszej ofercie doskonałą kuchnią delektować się można również poza murami kompleksu HOT_elarnia.

HOT_catering to idealne rozwiązanie dla:

  • domowych przyjęć
  • imprez okolicznościowych i bankietów
  • szkoleń i konferencji
  • pikników i eventów plenerowych

Kompleksowy serwis cateringowy obejmuje każdorazowo indywidualnie skomponowane menu, elegancką zastawę i naczynia, a także specjalistyczny sprzęt cateringowy, dekoracje i wysokiej klasy obsługę.

HOT_catering na Twoim przyjęciu to gwarancja sukcesu.

 
Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij