Loader

Konferencje w HOT_elarni

Najlepsze dla biznesu

Możliwości konferencyjne

Oferta dla firm

Kompleks HOT_elarnia wraz ze SPA to perfekcyjne miejsce do prowadzenia biznesu poza sztywnymi ramami biura. Nie tylko dzięki niezwykle inspirującej atmosferze miejsca.

Oprócz najwyższego standardu usług i komfortowych sal konferencyjnych, HOT_elarnia oferuje kompleksową obsługę doradczo-organizacyjną dedykowanego event managera, którego zadaniem jest rozpoznanie potrzeb konkretnego klienta i precyzyjne dostosowanie do nich oferty, a także nadzór nad satysfakcjonującym przebiegiem całości.

Dodatkowym atutem jest ogromny potencjał kompleksu i okolicy w organizacji dodatkowych atrakcji, jakie towarzyszyć mogą konferencjom czy szkoleniom. Np. paintball, wyprawy offroad czy wycieczka rowerowa dla miłośników aktywności lub warsztaty kulinarne dla wyczerpanych całodzienną pracą.

Zobacz HOT_elarnia**** HOTEL & SPA w serwisie mojekonferencje.pl

Sale konferencyjne

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 5 sal konferencyjnych, doskonałych do organizacji spotkań biznesowych, negocjacji, firmowych szkoleń, warsztatów, prezentacji i konferencji. Sale są zróżnicowane rozmiarem, jednak każda z nich dzięki uniwersalnym wymiarom daje wiele możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb konkretnego spotkania.

  • łącze wi-fi
  • rzutnik i ekran
  • flipchart
  • oświetlenie punktowe
  • nagłośnienie
  • klimatyzacja

Każda z sal cechuje się wyjątkową stylizacją, wpasowującą się w designerski charakter HOT_elarni. Wnętrza łączące elegancję z nowoczesnością to idealna przestrzeń do kreatywnego myślenia i rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu kon@hotelarnia.pl

Adrian Goliński

+48 577 223 228

Joanna Jerzykowska

+48 728 499 988

Sale Powierzchnia Układ kinowy / teatralny Układ podkowa Układ szkolny
Sala Bankietowa 190 m2 150 os. 60 os. 80 os.
Sala Konferencyjna 65 m2 40 os. 30 os. 20 os.
Business Room 20 m2 10 os. 10 os. 10 os.
Sala tytanowa 38 m2 25 os. 14 os. 20 os.
Sala drewniana 90 m2 90 os. 30 os. 50 os.
Do góry
Loader
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij