Loader

Jedyna i niepowtarzalna

SPA_larniaDAY SPA

Spa & Wellness

SPA_larniaDAY SPA to luksusowe i wielokrotnie nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami DAY SPA pod Poznaniem w zaciszu WIelkopolskiego Parku Narodowego.

W podziemiach dawnej manufaktury, na powierzchni 1000m2 czeka na gości zdobiony szklaną mozaiką duży basen, wypełniony ozonowaną wodą, duża sauna sucha ze strefą relaksu i aromaterapią, rzymska łaźnia parowa, wanna z hydromasażem, kameralna kawiarnia oraz gabinety masażu i zabiegowe. Niezwykła atmosfera odprężenia idealnie współgra z wypełnionym artyzmem i pięknem wnętrzem SPA_larni.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą SPA_larniDAY SPA. Tylko tutaj odnajdziesz najwyższy poziom relaksu i zregenerujesz siły do aktywnego działania. Sięgnij po luksus, na jaki zasługujesz.

Spalarnia

 

Strefa Wellness

Oprócz wszechobecnego piękna, wyróżnia nas także rezygnacja z urządzeń mechanicznych wykorzystywanych przy zabiegach. Najwyższy standard usług płynie wyłącznie z profesjonalizmu doświadczonych fachowców połączonego z wykorzystaniem kosmetyków wysokiej klasy.

Chcąc zadbać o kondycję oraz sylwetkę, nie powinniśmy zapominać o ćwiczeniach ruchowych. Oferujemy bogatą ofertę zajęć prowadzonych przez specjalistów, którzy pomagają osiągnąć najlepsze efekty.

Każda osoba rezerwująca nocleg w HOT_elarni, może korzystać ze strefy Wellness bez ograniczeń.

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij